Chřipka a produkty Energy

Přípravky Energy představuji šetrnou alternativu klasické medicíny a snižují rizika někdy i závažných nežádoucích účinků léků,Chřipka

Využívají principů bioinformace a biorezonance, a proto vykazuji mnohem lepši účinnost, než prosté suplementy.

Prevence:

  • Vironal  působí proti přenosu infekcí na veřejných místech, ve školách, dopravních prostředcích apod. Je účinný při prevenci nejen chřipky, ale i virózy, rýmy, kašle, angíny, zápalu plic atd. Posiluje imunitní systém. Doporučené dávkováni 1x denně 7 kapek jako prevence, 3x denně 7 kapek před jídlem při manifestaci onemocněni.
  • Flavocel – je antivirový a antibakteriální prostředek obsahující kombinaci vitaminu C a bioflavonoidů. Podporuje imunitu, celkově osvěžuje organismus, má antioxidační činky. Preventivně chrání proti infekci. Doporučené dávkování 3x denně 1 tableta.
  • Spiron – kombinace éterických olejů ve formě spreje. Je vhodný jako prevence i cílená dezinfekce ovzduší. Působí proti kašli a uvolňuje dýchací cesty.

Akutní péče;

  • Grepofit – obsahuje komplex účinných látek s velmi silnými antivirovými a antibakteriálními účinky. Stěžejní je obsah výtažku z grepových semínek. Aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění chřipkou, Doporučené dávkování 3x denně 1 tobolku, v akutní fázi až 6x denně 1 tobolku.  Velmi důležité je včasné nasazení preparátu při prvních příznacích!
  • Drags Imun – je přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri, Má vědecky prokázané antibakteriální, protivirové a antioxidační účinky. Pomáhá při respiračních onemocněních způsobených viry chřipky, snižuje horečku. Doporučené dávkování 3x denně 10 kapek do nápoje, užívat po jídle.

Rekonvalescence:

  • Renol – je vhodný zejména pro období rekonvalescence. Má regenerační účinky, stimuluje činnost imunitního systému, je účinný při přetrvávající únavě, bolestech kloubů a páteře. Doporučené dávkavání 3x denně 5-7 kapek. Uvedené dávkování přípravků je orientační a musí být upraveno dle stavu onemocnění, věku a reaktivity pacienta.

Pro přesnější diagnostiku a správný výběr přípravků doporučujeme absolvovat vyšetření přístrojem  Supertronik, který pracuje na bázi EAV.

Toto vyšetření umožňuje odhalení nedostatečné energetické funkce jednotlivých orgánů a vytestování nejvhodnějších přípravků pro jejich cílenou regeneraci.

Otevírací doba KLUBU ENERGY

PROVOZNÍ DOBA CENTRA

úterý:......9:00 – 17:00

čtvrtek: ..9:00 – 17:00

pátek:.....9:00 – 15:00

vet 11